אני בת 34 החיים עפים לי ועדיין גרה בבית.

אני בן 29, ועדיין ממלצר.

אני בת 52 יש לי משפחה עבודה ומרגישה חנוקה.

משפטים אלו נאמרו לי במהלך פגישות אימון, משפטים שמבטאים את חווית ההחמצה האישית: חוויה שמייצרת פער בין המציאות בחיינו בתחומים השונים לבין איזה קול פנימי שפתאום התחיל לרמוז, לפעמים לצעוק שמשהו לא מסתדר, מוחמץ, לא מחובר לעיתים ההחמצה באה לידי ביטוי בקול פנימי שלא מרפה, שרוצה להגיד משהו, שנמנע מלהשמיע. לעיתים החוויה היא של "פספוס" החיים.

למה אימון?

יש שמתחילים את חייהם העצמאיים ועדיין מתנסים/מגששים, אם בלימודים, מקומות עבודה או חברויות. כשהחוויה שאנחנו צעירים עדיין, הזמן לפנינו וההתנסות/החוויות מהנות ומלמדות, נראה שהכול מתאים כרגע ואין באמת מקום לאימון.

כשהחוויה היא של סיפוק והנאה, כשהרצונות בהלימה למציאות או כשהחיים סה"כ זורמים בתחושת יציבות, האימון אינו בהכרח רלבנטי אלא אולי להתייעצויות אד הוק.

אולם כשנוצרת חוויה של פער והחמצה, תחושה שהזמן עף ו/או השנים חלפו ומה למעשה עשיתי עם חיי? כשתחושת אי הנוחות התקיעות ו/או ההחמצה מתעצמות,או מתחילות לתת סימנים, והקול הפנימי משמיע את קולו-אימון יכול להיות בהחלט אופציה .

תהליך האימון והליווי, מאפשר ליצר דיאלוג כנה, אוטנטי ומקבל, עם המציאות כפי שהיא, כרגע! לברר בלי שיפוטיות, מה הקול הפנימי רוצה לספר לך. האימון מאפשר לזהות את הפער, לקבל כלים להתבונן בו לשוחח אתו בכנות עד שיפתח וויתגלו הזדמנויות חדשות לבחור מהן, בדרך למימוש עצמי בחיים באופן שיהיה מותאם לך אישית בנקודת הזמן הנוכחית.

איך זה מתנהל?

 • נפגש על כוס קפה או תה צמחים מהגינה לפגישת הכרות, ובמהלכה נוכל להרגיש את מידת ההתאמה שלנו נזהה מהי החוויה? מהי ההחמצה או התקיעות שעולה ברגע הזה? לעיתים מה שיעלה בפגישה הראשונה יפתח את התהליך אבל ישתנה לאורך הדרך. לאימון יש תכונה שכזו לדייק את הדברים.

 • הליווי עצמו מתנהל על בסיס שבועי או דו שבועי בהתאם לצרכים.

 • משך כל מפגש 60 דקות. במהלך הפגישות מתקיימות שיחות שמטרתן שונה בשלבים שונים. חלק במטרה לאפשר ולהביא לידי ביטוי את חווית ההחמצה, התקיעות והרגשות העולים מהן במקום מוגן ותומך. חלק במטרה לדייק את ההחמצה או הפער. חלקן מתמקדות בחקירה מהי המציאות? מה האופציות? מה החסמים? וחלקן מגדירות משימות ועשייה פרקטית. כל דבר בעתו.

 • המפגשים מתקיימים במרחב אימוני ברמת אביב בסביבה ביתית אישית ותומכת או בסקייפ במקרה הצורך, וכוללים תמיכה בין המפגשים.
 • הליווי כולל (כשרלבנטי), "שיעורי בית" ועבודה עצמית, לאימון ממפגש למפגש. המשימות מותאמות לכל אחד ואחת באופן אישי.
 • אני זמינה לכם במייל בין המפגשים ועונה בתוך 24 שעות. במקרים דחופים ניתן לסמס ואחזור אליכם.

לשאלות או תיאום פגישה:

  לשאלות או תיאום פגישה:

   תדירות המפגשים

   אין כללים שמתאימים לכולם.

   ובכל זאת בהחמצה אישית מדובר על תהליך ולא על יעוץ של פגישה שתיים בדר"כ. תהליך לוקח מספר חודשים ולפעמים נגלה משהו עמוק יותר, שזורם בטבעיות לעבר תהליך חקירה ממושך יותר. יש לקחת בחשבון, כי לעיתים עולה מטרה מסוימת לאימון, ותוך כדי תהליך מתגלה כי המטרה שונה. אין בכך כל בעיה, נהפוך הוא. סימן שנגענו בנקודה המהותית והנך בדרך הנכונה.

   באתי לטיפול עם "סימפטום" שחשבתי שהוא הבעיה, וציפיתי שטיפול בסימפטומים יהיה כמו כדור שלוקחים ועובר. לא האמנתי או תיארתי לעצמי מה מסתתר מתחת לכאב . היום כשאני כבר מסוגלת להתמודד עם הבעיה, אני מגלה הרבה מקומות כואבים שהולכים ונרפאים וזו תחושה נהדרת. – ג

   בכל מקרה את קצב האימון כמו גם אורכו, מי שקובע  בסופו של דבר, זה רק התחושה שלך. "הקול הפנימי" שלך כבר "יאותת" לך אם יש תחושת התקדמות? אני מצדי קשובה לבחירה שלך.

   שאלות נפוצות

   אני עובדת בגישה אינטגרטיבית, מאפשרת  לי להיעזר בכלים בהתאמה אישית באופן גמיש וממוקד לאדם בזמן נתון. משלבת כלים ומתודות מעולמות ותחומי תוכן שונים.אני מאמינה  בקשר שבין גוף לנפש, בין אישי לעסקי, בין מילים לתנועה. בין פנימי וחיצוני.

   החיבור והתדר בינך לביני, הוא המנוע.

   לפעמים אני כאן רק כדי לשהות יחד עם התסכול והחוויה בסביבה מוגנת. לפעמים אני כאן כדי החזיק אמונה כשנדמה שאי אפשר, להיות יצירתית לגייס כל כלי רעיון שיכול לקדם, ולפעמים אני כאן לתת גב כשמתחילים להעז.

   בין המתודות עמן אני עובדת: אימון, יעוץ, שיטת "העבודה", שיטת "הדיאלוג הפנימי", הדרכה, הואופונופונו, כלים מעולם היזמות והניהול, כלי מגע מבית עוצמת הרכות וגם עקרונות מעולם הריקוד.

   לא בהכרח.
   חפירה איננה מטרה.
   המטרה היא לעבור מחוויית החמצה לחוויית מימוש עצמי.
   המטרה לגבש לדייק ולזמן חווית מימוש ממקום אוטנטי מודע ושלם.
   אנחנו נעבוד לפי הקצב המתאים בשיטה או הכלי המתאים ורלבנטי לכל אחד ואחת במצב הנתון בזמן הנוכחי.
   אנחנו נשהה, נחקור, ונעז עד כמה שמתאים.

   משמעות היא מאד אישית ואינטימית. הגילוי הוא שלך ואני כאן כדי לשאול, לאפשר, לעודד,לכוון, להחזיק אמונה עד כמה שיהיה נוח לך, עד לאן שמתאים לך להתקדם לעבר המשמעות האישית שלך.

   זיהוי החסמים והפער שנוצר, נכיר, נקבל ונלמד אותן.

   נחקור ונבין את משמעות הבחירות שנעשו.

   חווית הקלהנקיה משיפוט וביקורת.

   להעז להיפתח לעצמי בכנות ואוטנטיות להכיר את עצמי מחדש, רצונות, צרכים, מטרות. ואין קסם גדול יותר מעצמך!

   צעדים מעשיים ורלבנטיים ממקום שלם מודע ורגוע בסביבה בטוחה ומפרגנת.

   ועוד כל אחד ואחת בקצב האישי…

   יתכן שבשלב זה יש צפייה לשמוע כי ההצלחה של התהליך איתי מובטחת. אולי לשמוע שיש לי "שיטה" או "סוד"  לגלות את משמעות החיים או את ה"פתרון"לחוויית ההחמצה האישית. אני לא מאמינה שאפשר להבטיח משהו  שלא תלוי רק בי. ההתגייסות שלך לעניין, היא המכרעת. וביחד כן, זה אפשרי.

   אני לא מבטיחה "נוסחת הפלא לאושר" או "חיים מושלמים בחמישה צעדים", אבל מבטיחה: להקשיב , להכיל, להציע, לאפשר, ללוות, לייעץ, לנסות, לחקור, לאתגר, לתמוך, לפרוש "רשת בטחון" ולהחזיק אמונה  בזמני "נפילה" , לחזק, ולעודד כשהייאוש גובר עד שהשינוי מורגש צעד צעד ונבנית חווית המימוש בהישגים ממשיים.

   תהייה… אמת, תמיד קיים סיכון שלא תושג המטרה. השאלה מהי האלטרנטיבה? ומהו הסיכון לעומת הסיכוי? נכון להיכנס לתהליך זה סיכון שלחשיפה וגם של משאבי זמן וכסף, אבל מצד שני, השקעה והשתדלות להרוויח את החיים שהיית רוצה, את עצמך. וחוץ מזה… חשבת מה אם זה יצליח? 🙂

   שמחה לשתף שרבים מלקוחותיי הופתעו לטובה מתוצאות הליווי:

   בזכותך גנית, קבלתי את המתנה הגדולה ביותר!
   אני יכולה לומר בפה מלא, שבזכותך גנית קיבלתי את המתנה הגדולה ביותר – קיבלתי את הכוח להאמין ולחיות את החיים שלי לפי התסריט שאני בוחרת ורוצה, במקומות הכי אישיים שלעולם לא האמנתי שאוכל. אני יכולה לאהוב את עצמי ואני עושה את זה.

   – יפית

   באתי אל גנית עם קשיים ורצון לפתור אותם. עם תקיעות בתחומים רבים בחיים והצורך לצאת ממנה, עם רשימה של אתגרים שעמדו אל מול תחושת חוסר אונים ועם המון חלומות שרציתי להגשים. במצבי הכלכלי, איני יכולה להרשות לעצמי לשלם עבור משהו שלא עובד.

   מהפגישה הראשונה הרגשתי שיש כאן משהו נכון ואחרי חודש, העננים החלו להתבהר, הפרויקטים התקדמו והסתיימו בהצלחה וחדשים התחילו, מצאתי כיוונים חדשים להתפתח בהם ותחושת חוסר האונים הפכה למסוגלות ואמונה בעצמי וביכולותיי. כל אלו לוו באור שגנית מפיצה סביבה, יחד עם רוגע, חכמה, דיוק בפרטים הקטנים, חיוך אוהב ואמונה אמיתית באדם שמולה

   – שקד בארי